ویژه و فوری دانگل  RTL-2832U فقط یک عدد باقی مانده ارسال به سراسر ایران 

نایاب درایران این محصول از خارج از کشور اری شده است

در بسته بندی این محصول یک عدد دانگل usb آبی رنگ . یک عدد آنتن با فیش mcx. یک عدد کنترل و CDنصب مانند تصویر زیر می باشد 

دانگل 2832U

برخی توانایی های این دانگل

دریافت شبکه های شبکه رادیویی و تلویزیونی دیجیتال DVBT

دارای ترانزیستور تقویت کننده داخلی با قابلیت تقویت سیگنال به میزان 50db واقعی

دریافت شبکه های رادیویی دیجیتال DAB و DAB+

دریافت شبکه های تلویزیونی آنالوگ VHF/UHF

دریافت  تمامی شبکه های رادیویی در باند هایLW-MW-SW-FM

دریافت وپخش امواج رادیوی دیجیتال DRM در باند SW  ( امواج DRM رادیو کویت و ب ی ب ی س ی روسیه لهستان  و چندین شبکه دیگر توسط من دریافت شده است)

دریافت رادیو FM به صورت STEREO همراه با RDS  به صورت حرفه ای

دریافت باند AIR مکالمات برج مراقبت مراکز کنترل و خلبان ها (خودم برج مراقب فرودگاه های اهواز و مهرآباد و امام خمینی و مرکز کنترل کشور را بااین دانگل دریافت کردم)

آخرین نسخه سخت افزاری با امکان دریافت تمامی امواج رادیویی و تلویزیونی از محدوده فرکانسی 100 کیلوهرتز تا 2 گیگاهرتز توجه داشته باشد نسخه های قدیمی سخت افزاری محدوده فرکانس 25 تا 1700 مگاهرتز رادریافت می کنند که توانایی دریافت امواج باند LW -MW و SW  را ندارند

دریافت امواج انواع بیسیم ها مثل تاکسی بیسیم ،آتش نشانی ، اورژانس و.

توانایی رمزگشایی بیسیم های دیجیتال و کدشده با نرم افزار مخصوص

توانایی دریافت تصاویر ماهواره هواشناسی NOAA Weather  و METOR 2M (خودم تصاویر پوشش ابر ها و کره زمین را دریافت کردم) سازمان هواشناسی هم از همین ماهواره اطلاعات هواشناسی رو دریافت می کند

توانایی دریافت رادار هواپیما های در حال حرکت در آسمان مثل  Flightradar24  اما بدون نیاز به اینترنت  (خودم دریافت کردم حتی پرواز هایی که از آسمان کشور عراق و کویت عبور می کنند نمایش می دهد)

کارکرد تمامی قابلیت ها روی تمام نسخه های ویندوز , مک , لینوکس , اندروید (برای استفاده در  گوشی نیاز به پشتیبانی گوشی از OTG و داشتن کابل OTG)

وکلی قابلیت دیگه که نمیشه به صورت عمومی اعلام کرد برای اطلاع از قیمت و دیگر قابلیت ها پایین همین پست کامنت ارسال کنید

دوستانی که قصد آشنایی بیشتر به صورت ویدیویی با این دانگل را دارند کافیست در

YOU TUBE

عبارت:

SDR DAB  -  SDR SHARP FM   -  SDR HF   -  SDR AIRBAND  -  SDR ADSB  -  SDR DMR -  SDR TETRA  -  SDR DRM  SDR NOOA   SDR P25  SDR GSM

جستجو کنند

فیلم  کوتاه دریافت شبکه های رادیویی FM در تهران که توسط انجمن IRANSDR گرفته شده

قیمت واقعی و بروز این محصول را در تنها گاه درایران که این محصول را وارد می کند اینجا مشاهده کنید

وبلاگ فرستنده های دیجیتال استان خوزستان دریافت ,شبکه ,رادیویی ,دیجیتال ,توانایی ,دانگل ,دریافت شبکه ,توانایی دریافت ,دریافت کردم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

روم چشمک کالای ارزان مشهد کلینیک vahid man united فروشگاه بانه | خرید لوازم خانگی از بانه | فروش اینترنتی بانه همه چی موجوده آوین صنعت کاشان اسکان (اجاره منزل سوییت اتاق خانه ویلا در کاشان) shahrsazi